Certifikované úpravy automobilov pre ZŤP

Rozhliadate sa po možnosti úpravy automobilov pre ZŤP? U nás vám vieme navrhnúť automobilové úpravy podľa typu konkrétnej potreby a riešenej situácie. V ponuke máme 2 typy ramien, ktoré sa využívajú na presun pacienta, alebo elektrických invalidných vozíkov do osobného auta.

Ponúkame certifikované úpravy automobilov pre ZŤP

Zdviháky do auta pre imobilných pacientov sú oceňovaným pomocníkom pri nástupe a výstupe do akékoľvek automobilového vozidla, rovnako ako pri premiestňovaní invalidného vozíka zo zadnej časti auta. Zriadenia sú univerzálne prispôsobiteľné na akýkoľvek typ a značku auta a sú neoceniteľnou pomocou pre imobilného a jeho opatrovateľa. V prípade zdvihákov do auta ide o veľmi žiadanú a praktickú úpravu áut pre imobilných.

Úprava auta pre imobilných

Osobný zdvihák do auta SMART TRANSFER

Úprava automobilov pre ZŤP za pomoci zdvíhacieho ramena SMART TRANSFER je veľmi obľúbené a praktické riešenie u všetkých našich zákazníkov, ktorí ho aktívne využívajú. Tento typ osobného zdviháku (SMART TRANSFER) je určený na ohľaduplné...

Zobraziť viac
Úprava automobilu pre imobilných - Zdvihák invalidných vozíkov

Zdvihák do auta SMART LIFTER

Zdvihák do auta SMART LIFTER je určený na jednoduché premiestnenie elektrického invalidného vozíka alebo skútra do zadného úložného priestoru auta. Zverte sa do rúk profesionálom pri otázkach úpravy auta pre ZŤP Zariadenie sa skladá z dvoch častí:...

Zobraziť viac

Zavolajte mi naspäť

Zanechajte nám váš telefonický kontakt, alebo zavolajte na našu bezplatnú infolinku: 0800 199 0600800 199 060 a radi Vám zodpovieme na vaše otázky.

Povedali o nás