Karta výhod ZŤP

 

Získajte Kartu výhod ZŤP a my sa o vás postaráme.

Výhody pre držiteľa Karty výhod ZŤP: 

 

 

  • Poradenstvo a pomoc s financovaním Vášho zariadenia. Poradíme možnosti získať fin. príspevok od nadácií
  • Pomoc s vybavením príspevku. Pomôžeme vám s vybavovaním na úradoch
  • Získate výhodne zľavy a bonusy na nákup invalidných vozíkov a zdravotných pomôcok a na úpravu áut pre imobilných v našom eshope eshop.velcon.sk
  • Garancia promptného servisu. Získate výhodné servisné podmienky na vaše zdvíhacie zariadenie pre imobilných v rámci celej SR

AKTUÁLNE ZĽAVY!

  • Získajte zľavu 20% na nákup zdravotných pomôcok v e-shope eshop.velcon.sk. Túto zľavu získava každý držiteľ Karty výhod ZŤP - fyzická osoba, ktorý si u nás vo Velcone zakúpi zdvíhacie zariadenie: schodolez, stličkový výťah, šikmá schodisková plošina, zvislá zdvíhacia plošina, stropný zdvihák alebo zdvihák či úpravu motorového vozidla v termíne medzi: 1.3.2023 až 31.12.2023. Zľava sa uplatňuje spôsobom upltnenia zľavového kódu priamo pri nákupe v eshope. Napíšte nám a pošleme vám Zľavový kupón.

 

  • Každý držiteľ našej Karty výhod ZŤP od Velconu, získava do konca roka 2023 špeciálnu zľavu 10% na nákup zdravotných pomôcok a pomôcok pre imobilné osoby v našom eshope: eshop.velcon.sk. Zľava sa uplatňuje spôsobom upltnenia zľavového kódu priamo pri nákupe v eshope. Napíšte nám a pošleme vám Zľavový kupón.

 

  • ĎALŠIE VÝHODY, ZĽAVY A BONUSY BUDEME NEUSTÁLE DOPĹŇAŤ. (Sledujte náš web).

 

 

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. pôsobí na trhu v SR už od roku 2002. Jej poslaním je poskytovať komplexné služby ľuďom trpiacim telesným hendikepom pri odstraňovaní bariér v bytoch, rodinných domoch a verejných priestoroch. Naším cieľom je nielen distribúcia a montáž zdvíhacích zariadení na prekonávanie architektonických bariér pre imobilné osoby, ale aj informovanie ľudí v oblasti legislatívy, možností riešenia a sociálnej pomoci. Usilujeme sa pomáhať každému, kto je na našu pomoc odkázaný tak, aby jeho spokojnosť a sloboda bola našim zadosťučinením. Poznávanie problémov iných ľudí nám dáva možnosti pomoci ďalším.

Povedali o nás