Servis zdvíhacích zariadení

Našim milým klientom, ktorí majú namontované naše zariadenia, poskytujeme aj pravidelný nonstop servis k zdvíhacím zariadeniam:

  • Promptný záručný servis priamo na mieste u zákazníka,
  • opravy a výmenu náhradných dielov,
  • pozáručný servis už 20 rokov,
  • preventívne servisné prehliadky a údržbu zdvíhacích zariadení,
  • odborné prehliadky (revízie) a skúšky zdvíhacích zariadení v zmysle vyhlášky 508/2008,
  • + ako bonus starostlivosť o klientov z hľadiska prispôsobenia zariadení meniacim sa potrebám v čase (vek, váha, veľkosť, funkčná mobilita, motorika, ovládanie, príslušenstvo a podobne.).

 


 

Servis vykonávajú naši odborní pracovníci s osvedčeniami na činnosť revíznych technikov – vyhradených technických zdvíhacích zariadení.

Servisní technici sú rozmiestnení vo všetkých regiónoch Slovenska, preto reagujeme rýchlo. Máme dostatok času pre každého klienta (bez rozdielu, v akej časti Slovenska sa nachádza).

Servisní technici sú plne vybavení náhradnými dielmi k našim zariadeniam. V prípade i väčšej opravy vám dokážu diel vymeniť prakticky okamžite. Záleží nám na tom, aby vaše zariadenie ostalo stále funkčné a slúžilo vám.

Odporúčame!

Aby vaše zdvíhacie zariadenie fungovalo dlhodobo spoľahlivo, je potrebné na ňom vykonávať pravidelný servis, podobne ako je to napr. pri automobiloch či plynových kotloch a iných zariadeniach. Zároveň ide o najúspornejšiu cestu, ako predísť častým a väčším opravám.

Omnoho múdrejšie je raz ročne zaplatiť malú čiastku za preventívnu servisnú prehliadku, a tak sa vyhnúť plateniu veľkých súm za opravy spôsobené zanedbanou údržbou.

V prípade záujmu o servis vášho zariadenia vyplňte nižšie kontaktný formulár alebo nám zatelefonujte.

 


 

Rýchle kontakty:

Náš servisný dispečing:
048/4141247

Bezplatná infolinka:
0800 199 060

Napíšte nám:

* indicates required


Povedali o nás