O nás

„Ponúkame Vám riešenia rokmi odskúšané na slovenskom trhu“

 

 

 

 

Z hľadiska:

  • Podnebia a poveternostných vplyvov
  • Architektonických špecifík (bytovky, materiály, veľkosti priestorov atď.)
  • Možností financovania zdvíhacích zariadení (cena, príspevky atď.)

A k tomu zabezpečujeme:

  • Odborne spôsobilý a rýchly servis zdvíhacích zariadení 
  • To všetko s ľudským prístupom a profesionalitou

FILOZOFIA

Sloboda je jednou z najvyšších priorít ľudského ducha. Sloboda prejavu, vierovyznania, pohybu... Žijú medzi nami ľudia, ktorých sloboda pohybu je obmedzená. Je to spôsobené úrazom, chorobou alebo vekom človeka. A práve týmto ľuďom sa firma Velcon snaží prinavrátiť „Radosť z bežných dní“.

 

VIAC AKO 20 ROKOV TRADÍCIA KVALITY 

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. pôsobí na trhu v SR už od roku 2002. Jej poslaním je poskytovať komplexné služby ľuďom trpiacim telesným hendikepom pri odstraňovaní bariér v bytoch, rodinných domoch a verejných priestoroch. Naším cieľom je nielen distribúcia, montáž a servis zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby a prekonávanie architektonických bariér, ale aj informovanie ľudí v oblasti legislatívy, možností riešenia a sociálnej pomoci. Usilujeme sa pomáhať každému, kto je na našu pomoc odkázaný tak, aby jeho spokojnosť a sloboda bola našim zadosťučinením. Poznávanie problémov iných ľudí nám dáva možnosti pomoci ďalším.

Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte. - Steve Jobs -

STAROSTLIVOSŤ O KLIENTA

Zdvíhacie zariadenia pre imobilné osoby, ktoré tvoria náš sortiment sú vysoko kvalitné zdvíhacie zariadenia od popredných európskych výrobcov ktoré prešli certifikáciou renomovaných medzinárodných skúšobní ako TÜV, IMQ atď. Keďže bezpečnosť prepravovanej osoby je pre nás najvyššou prioritou, kladieme dôraz na kvalitné produkty overené rokmi v rôznych krajinách Európy i sveta. V súčasnosti tieto zariadenia využíva vyše 4000 spokojných klientov na Slovensku a máme výše 11000 spokojných držiteľov našej karty výhod ZŤP. 

 

BEZPEČNOSŤ A KVALITA

Dôraz kladieme taktiež na starostlivosť o našich klientov a to od prvého kontaktu a počas celej životnosti zariadenia. Chceme byť vždy oporou pre našich klientov a prinášať servisnú starostlivosť a technickú podporu v každom regióne Slovenska. Dôkazom sú dnes 3 „kamenné“ pobočky v SR, 4 servisné strediská a regionálne pôsobenie v celej SR. Montáže, servis a revízie zdvíhacích zariadení vykonávajú naši kmeňový zamestnanci revízni a servisní technici. Klientom sme k dispozícii non-stop na bezplatnej infolinke, kde poskytujeme poradenstvo a technickú podporu i počas víkendov a sviatkov. To všetko pre našich klientov podľa hesla:

 „V núdzi spoznáš priateľa“.

 

Váš VELCON

Špecialista na bezbariérové riešenia

Výhody pre zákazníka

Certifikáty kvality

O našej snahe byť spoločensky zodpovednou firmou a neustále sa zlepšovať a rozvíjať to dobré, čo sa pre našich zákazníkov a klientov snažíme robiť svedčia aj certifikáty, ktoré získavame. Naše služby a produkty pre imobilných pacientov, ich rodinných príslúšníkov, alebo opatrovateľov sa budeme preto snažiť skvalitňovať aj naďalej.

STN EN ISO 9001:2016

V oblasti bezbariérovosti máme ako jediná spoločnosť v tomto segmente certifikát kvality ISO 9001, ktorá zaručuje kvalitu našich produktov a služieb.

Spoločensky zodpovedný podnik

Z celkového počtu 258 000 aktívne podnikajúcich slovenských podnikov naplnilo ekonomické a hospodárske aspekty spoločensky zodpovedného podnikania len 3,2% podnikov.

Dôveryhodná firma

Certifikát eltiného člena dôveryhodnej firmy je určený spoločnostiam, ktoré sa podielajú na projekte po dobu 1 roka. Certifikačný proces je založený na dohľadávaní negatívnych recenzií na internete k danej firme pomocou ukazovateľa názoru pri použití "Záporných fráz". Na firmy s týmto certifikátom neboli nájdené negatívne recenzie.

Spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní

Za rok 2021 nám bol potvrdený firmou AEIA SIMS, a.s. výsledok hodnotenia spoľahlivosti v plnení obsahu, kvality a včasnosti záväzkov plynúcich zo zákaziek verejného obstarávania. Toto hodnotenie získalo v roku 2021 len 15,6% z 10 715 dodávateľov verejných zákaziek.

Povedali o nás