Osobný zdvihák HANDYLIFT – presadacie zariadenie pre vozíčkarov

HANDYLIFT je špeciálne vyvinuté elektro-mechanické zdvíhacie rameno, resp. prenosný zdvihák, ktorý poslúži tým z Vás, ktorí máte problém s vystupovaním a nastupovaním, resp. s prestupovaním z invalidného vozíka do osobného auta. Bezpečne a komfortne.

Rýchla inštalácia zdviháku a variabilné možnosti umiestnenia do bežného osobného motorového vozidla

Inštalácia tohto osobného zdviháku je pomerne rýchla, jednoduchá a neinvazívna. Zdvíhacie rameno nasadzujeme na adaptér, ktorý sa upevňuje na dverové pánty. Klienti vo väčšine prípadov žiadajú a preferujú montáž zdviháku na pánty predných dverí spolujazdca. Avšak v prípade záujmu sa dá situovať aj na iné miesta.

Špeciálne vyvinutý presadací vak pre vozíčkarov

Na samotný prenos (umožňujúci presadnutie) imobilnej osoby slúži unikátny vak, navrhnutý profesionálmi. Je plne prispôsobený čo najväčšiemu bezpečiu a komfortu klienta. Vyrába sa z priedušného a umývateľného materiálu, takže jeho údržba je bezproblémová. Dodávame ho v troch rôznych veľkostiach – vždy podľa preferencií klienta (S, M, L). Jeho obsluha je nenáročná. Vešia sa priamo na osobný zdvihák, resp. zdvíhacie rameno.

Osobný zdvihák pre vozíčkarov – kvalitné materiály a funkčnosť

Tak ako všetky naše produkty, aj osobný zdvihák HANDYLIFT je oficiálne kategorizovaný (v súlade so smernicou CE 93/42) ako zdravotnícka pomôcka pre imobilných triedy I. Veľkou výhodou je, že sa dá používať aj v kombinácii s rôznymi inými zdravotníckymi pomôckami a zariadeniami, vďaka čomu sa každodenný život (pohybovo) znevýhodnených ľudí stáva zvládnutejším a príjemnejším.

Vďaka trom horizontálnym bodom otáčania a elektrickému systému zdvíhania umožňuje efektívny a bezpečný presun imobilnej osoby. Samozrejme, skutočnosť, že výrazne šetrí aj sprievodnú osobu od fyzickej záťaže, azda spomínať ani netreba.

  • Samotné rameno sa vyrába z ocele a rotačné púzdra pozostávajú z technologického polyméru. Práve vďaka týmto kvalitným a odolným materiálom úspešne zvláda aj tunajšie poveternostné podmienky (výkyvy teplôt, vlhkosť, zimy). Takže sa ho nemusíte báť ponechať v kufri Vášho auta.
  • Pri svojej hmotnosti necelých 10 kg dosahuje toto zdvíhacie zariadenie nosnosť 90 až 120 kg. Závisí od toho, či máte zariadenie fixne namontované priamo do karosérie auta (v tom prípade zvláda záťaž do 120 kg) alebo si zvolíte odnímateľný adaptér (vtedy jeho maximálna nosnosť dosahuje 90 kg).
  • Osobný zdvihák HANDYLIFT zároveň disponuje bezpečnostným systémom proti nárazom, aj LED osvetlením pre zjednodušenie ovládania, resp. viditeľnosti. Celý osobný zdvihák, vrátane adaptéra, je ľahko odnímateľný. Prepravuje sa zabalený v prenosnom vaku, v batožinovom priestore auta.

Výhody pre našich zákazníkov

Karta výhod ZŤP

Získajte Kartu výhod ZŤP a my sa o vás postaráme. Výhody pre držiteľa Karty výhod ZŤP: Poradenstvo a pomoc s financovaním Vášho zariadenia. Poradíme možnosti získať fin. príspevok od nadácií Pomoc s...

Ukázať viac

Ako si vybrať správneho dodavateľa zdvíhacieho zariadenia

Výber dodávateľa Na čo si dať pozor pri výbere dodávateľa zdvíhacieho zariadenia (často kladené otázky).

Ukázať viac

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť...

Ukázať viac

Odborný záručný a pozáručný servis v celej SR

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove...

Ukázať viac

Individuálne bezbariérové riešenia

Dokážeme Vám potrebné riešenie prispôsobiť na mieru, navrhnúť kombináciu rôznych produktov bezbariérového riešenia tak, aby zohľadňovali všetky Vaše potreby. A to najmä vďaka najširšiemu sortimentu...

Ukázať viac

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú...

Ukázať viac

Povedali o nás