Ako si vybrať správneho dodavateľa zdvíhacieho zariadenia

Výber dodávateľa

Na čo si dať pozor pri výbere dodávateľa zdvíhacieho zariadenia (často kladené otázky).

Áno všetky naše produkty sú hradené z príspevku na zdvíhacie zariadenie od UPSVaR.
Áno, spoločnosť Velcon má platné osvedčenie a oprávnenie na montáž, opravy a revízíe zdvíhacích zariadení.
Áno všetky Velcon –om dodávané zdvíhacie zariadenia sú označené CE známkou a úspešne zvládli náročný proces bezpečnostného schvaľovania.
Áno. V praxi to znamená dvojstupňovú nezávislú certifikáciu a máte tak istotu, že zariadenia poskytujú maximálnu úroveň tak aktívnej ako aj pasívnej bezpečnosti.
Áno. Naša spoločnosť má vybudovanú najširšiu sieť vlastných servisných technikov na Slovensku. Miesta výjazdu pre jednotlivé regióny sú: Banská Bystrica, Ružomberok, Košice, Šurany, Senica
Do 24h od nahlásenia poruchy kdekoľvek v SR.
Všetky takéto dôležité informácie sa dozviete na našej bezplatnej telefonickej linke 0800 199 060, ktorá je pre Vás zriadená. (Osobne alebo telefonicky vám odpovieme podľa vašej regionálnej príslušnosti.)
Áno, vo všetkých regiónoch sú servisní technici naši vlastní zamestnanci.
IHNEĎ - väčšinu našich zariadení máme na našom centrálnom sklade, ihneď k odberu.
IHNEĎ - aj toto zariadenie pre dôstojnú opateru máme na našom centrálnom sklade.
IHNEĎ - tieto zariadenia pre odstránenie bariér máme takisto na našom centrálnom sklade.
Osobne alebo telefonicky vám odpovieme podľa zvoleného typu a prevedenia bezbariérového zariadenia na mieru.
Áno, toto je moderné technické riešenie a pre väčšinu našich zariadení je to štandard. Poskytuje tak bezpečné napätie v kombinácii s nezávislosťou pri výpadku el. prúdu. Pri šikmých plošinách vždy a na všetkých ako štandard.
Nie. Spoločnosť VELCON nemá a ani nikdy v minulosti nemala akékoľvek nevyrovnané záväzky voči partnerom, štátu či dodávateľom. Naše povinnosti si plníme včas. Boli sme niekoľkokrát ocenení ako spoločensky zodpovedný podnik.
Počas 15-tich rokov existencie sme nazberali obrovské množstvo skúseností a podarilo sa nám nájsť vhodné riešenie pre mnohé komplikované prípady. Náš tím kvalifikovaných profesionálov je vždy pripravení urobiť riešenie na mieru, presne podľa Vašich potrieb.
Na Slovensku máme viac ako 3000 inštalácií.
Tím spoločnosti VELCON tvorí 25 vlastných kmeňových zamestnancov a niekoľkých externých spolupracovníkov.
Áno. VELCON spol.s r.o. v oblasti „bezbariérovosti“ je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá je držiteľom medzinárodného štandardu kvality ISO 9001. Zároveň je to pre nás záväzok neustále sa zlepšovať, aby sme Vám mohli prinášať to najlepšie zo sveta „bezbariérovosti a mobility“.

Povedali o nás