Máme za sebou ďaľšie inšpiratívne fotenie s našou ambasádorkou Andy Timkovou a jej synom Adamom

Firma a jej aktivity

Možno to nebude žiadnym prekvapením, ale rozhodli sme sa opätovne obnoviť spoluprácu s našou vždy usmievavou ambasádorkou Andy Timkovou a jej synom, ktorých vám veríme, že nemusíme predstavovať. Spoločne s jej synom Adamom sme v úzkom kontakte dlhodobo a v aktuálnom období vám budeme prinášať nové aktuality.
  

Prečo sme AndyTimkovú opätovne oslovili?

Andy sme s jej synom Adamom po čase opätovne prizvali na aktívnejšiu spoluprácu, pretože im rovnako ako nám záleží na debarierizácii v spoločnosti a spoločenskej nutnosti inklúzie. Smerujeme tak ku skutočnosti, že práve osobitým príbehom Andy a jej syna chceme do širšieho povedomia dostať túto problematiku a komunikovať verejnosti, na čom záleží a na čom je ešte neodkladne nutné pracovať.

 

    

Ako vyzerá spolupráca v praxi?

Andy sme spoločne s jej synom Adamom pozvali na stretnutie – strávili sme inšpiratívny deň plný úprimných úsmevov a radosti pri testovaní našich najnovších produktov – kompenzačných a iných zdravotníckych pomôcok. Treba dodať, že od našej poslednej spolupráce v roku 2014 sa produkty zmenili nielen po dizajnovej, ale aj technickej stránke, keďže na vývoji neustále pracujeme, inovujeme a hľadáme neustále praktickejšie a funkčnejšie bezbariérové riešenia.
  

 Čo všetko vyskúšali?

Ako našich verných spolupracovníkov sme ich zapojili do aktívneho skúšania nového sortimentu, ktorý medzičasom pribudol na našom e-shope. Bezprostredne tak aj hodnotili kvalitu a sumarizovali svoje pocity.

Andy Timková a jej syn Adam, vyskúšali aj najnovšie zdravotné pomôcky od velconu

Na vlastnej koži si tak mohli vyskúšať, kam sa posúvame ako spoločnosť, aké produkty sú trendom v súčasnosti, ako aj samotný fakt, ako sa spoločnosť Velcon posúva a pracuje na nových a nových inováciách.

 

Na čo sa môžete tešiť?

Spolupráca s Andy a Adamom nezostane len v našej pamäti či za dverami Velconu. V blízkej budúcnosti sa preto môžete tešiť na predstavenie videa, kde budete mať možnosť nahliadnuť do testovania a hodnotenia našich pomôcok práve s Andy a jej synom.

Týmto spôsobom si budete môcť priblížiť tie ktoré kompenzačné pomôcky, ktoré si sami bližšie v praxi vyskúšajú (tak trochu možno aj za vás).

Stropný zdvihák, ktorý odskúšala Andy Timková so synom Adamom

 

Ako neprísť o dôležité informácie?

Máme pre vás nápad, ako mať všetky informácie po ruke a nezabudnúť na všetko dôležité. Pridajte sa do nášho Newslettra, alebo nás sledujte na Facebooku, kde vás budeme pravidelne o všetkých aktualitách, nápadoch, inováciách či celkových novinkách s našimi aktérmi informovať. Už čoskoro vám tam začneme zasielať prisľúbené videá. Neprezradíme viac, než len, že sa máte na čo tešiť

 

Povedali o nás