M├íme za sebou ─Ća─ż┼íie in┼ípirat├şvne fotenie s na┼íou ambas├ídorkou Andy Timkovou a jej synom Adamom

Firma a jej aktivity

Mo┼żno to nebude ┼żiadnym prekvapen├şm, ale rozhodli sme sa op├Ątovne obnovi┼ą spolupr├ícu s na┼íou v┼żdy usmievavou ambas├ídorkou Andy Timkovou a jej synom, ktor├Żch v├ím ver├şme, ┼że nemus├şme predstavova┼ą. Spolo─Źne s jej synom Adamom sme v ├║zkom kontakte dlhodobo a v aktu├ílnom obdob├ş v├ím budeme prin├í┼ía┼ą nov├ę aktuality.
  

Pre─Źo sme AndyTimkov├║ op├Ątovne oslovili?

Andy sme s jej synom Adamom po ─Źase op├Ątovne prizvali na akt├şvnej┼íiu spolupr├ícu, preto┼że im rovnako ako n├ím z├íle┼ż├ş na debarieriz├ícii v spolo─Źnosti a spolo─Źenskej nutnosti inkl├║zie. Smerujeme tak ku skuto─Źnosti, ┼że pr├íve osobit├Żm pr├şbehom Andy a jej syna chceme do ┼íir┼íieho povedomia dosta┼ą t├║to problematiku a komunikova┼ą verejnosti, na ─Źom z├íle┼ż├ş a na ─Źom je e┼íte neodkladne nutn├ę pracova┼ą.

 

    

Ako vyzerá spolupráca v praxi?

Andy sme spolo─Źne s jej synom Adamom pozvali na stretnutie ÔÇô str├ívili sme in┼ípirat├şvny de┼ł pln├Ż ├║primn├Żch ├║smevov a radosti pri testovan├ş na┼íich najnov┼í├şch produktov ÔÇô kompenza─Źn├Żch a in├Żch zdravotn├şckych pom├┤cok. Treba doda┼ą, ┼że od na┼íej poslednej spolupr├íce v roku 2014 sa produkty zmenili nielen po dizajnovej, ale aj technickej str├ínke, ke─Ć┼że na v├Żvoji neust├íle pracujeme, inovujeme a h─żad├íme neust├íle praktickej┼íie a funk─Źnej┼íie bezbari├ęrov├ę rie┼íenia.
  

 Čo všetko vyskúšali?

Ako na┼íich vern├Żch spolupracovn├şkov sme ich zapojili do akt├şvneho sk├║┼íania nov├ęho sortimentu, ktor├Ż medzi─Źasom pribudol na na┼íom e-shope. Bezprostredne tak aj hodnotili kvalitu a sumarizovali svoje pocity.

Andy Timkov├í a jej syn Adam, vysk├║┼íali aj najnov┼íie zdravotn├ę pom├┤cky od velconu

Na vlastnej ko┼żi si tak mohli vysk├║┼ía┼ą, kam sa pos├║vame ako spolo─Źnos┼ą, ak├ę produkty s├║ trendom v s├║─Źasnosti, ako aj samotn├Ż fakt, ako sa spolo─Źnos┼ą Velcon pos├║va a pracuje na nov├Żch a nov├Żch inov├íci├ích.

 

Na ─Źo sa m├┤┼żete te┼íi┼ą?

Spolupr├íca s Andy a Adamom nezostane len v na┼íej pam├Ąti ─Źi za dverami Velconu. V bl├şzkej bud├║cnosti sa preto m├┤┼żete te┼íi┼ą na predstavenie videa, kde budete ma┼ą mo┼żnos┼ą nahliadnu┼ą do testovania a hodnotenia na┼íich pom├┤cok pr├íve s Andy a jej synom.

T├Żmto sp├┤sobom si budete m├┤c┼ą pribl├ş┼żi┼ą tie ktor├ę kompenza─Źn├ę pom├┤cky, ktor├ę si sami bli┼ż┼íie v praxi vysk├║┼íaj├║ (tak trochu mo┼żno aj za v├ís).

Stropn├Ż zdvih├ík, ktor├Ż odsk├║┼íala Andy Timkov├í so synom Adamom

 

Ako nepr├şs┼ą o d├┤le┼żit├ę inform├ície?

M├íme pre v├ís n├ípad, ako ma┼ą v┼íetky inform├ície po ruke a nezabudn├║┼ą na v┼íetko d├┤le┼żit├ę. Pridajte sa do n├í┼ího Newslettra, alebo n├ís sledujte na Facebooku, kde v├ís budeme pravidelne o v┼íetk├Żch aktualit├ích, n├ípadoch, inov├íci├ích ─Źi celkov├Żch novink├ích s na┼íimi akt├ęrmi informova┼ą. U┼ż ─Źoskoro v├ím tam za─Źneme zasiela┼ą pris─ż├║ben├ę vide├í. Neprezrad├şme viac, ne┼ż len, ┼że sa m├íte na ─Źo te┼íi┼ą

 

Povedali o nás