Nachádzate sa tu

Novinka Hawle - stolička na schody do strmého terénu

Stoličkový výťah na schody pre imobilných a seniorov

Produkty

Inštaláciu tohto modelu zdvíhacieho zariadenia sme vám ešte nepredstavovali. Môžeme povedať, že je to naša novinka, ktorú sme montovali priamo do záhrady nášmu klientovi z Devína v Bratislave. Ten má od nás už jedno zdvíhacie zariadenie a my sme mu aj pre jeho atypicky strmý a kopcovitý pozemok záhrady na Devíne navrhli práve tento extrémne prispôsobiteľný stoličkový výťah Hawle. 

 

Výnimočný schodiskový výťah menom Hawle

Tento jedinečný model schodiskového výťahu ponúka možnosť imobilným ľuďom ostať v ich prirodzenom a známom prostredí a kvôli bariérám sa nesťahovať. Výnimočnosťou je, že je úplne jedno, či máte schodisko rovné alebo zakryvené. Spolu s výťahom na schody Hawle sa dokážeme prispôsobiť čomukoľvek, dokážeme vyrobiť akúkoľvek vodiacu koľajnicu aj so zákrutami a zmenami smeru či sklonu, a to aj v exteriéri. 

Hawle - Stoličkový výťah - Velcon

 

Výťah tohto typu prekonáva sklon až do 75°

Okrem prispôsobivej vodiacej kolajnici až do sklonu 75 stupňov je možné si podľa vlastného výberu zvoliť čalúnenia v rôznych farbách a materiáloch, tak aby sa vám zariadenie pre imobilných hodilo priamo do vášho prostredia. Pri nevyužívaní výťahu sa dá jednoducho zložiť a zaparkovať bez obmedzenia priestoru. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, čo mu zaručuje dlhú životnosť, pohodlnosť pacienta a jeho bezpečnosť. 

 

Ideálna voľba na odbúranie bariéry v akomkoľvek dome alebo byte

Každý dom alebo byt je špecifický a vy môžete vidieť aj na fotografiách nášho klienta, že jeho vonkajšie schodisko je veľmi strmé a úzke. Ale aj na takéto špecifické požiadavky vždy existuje šikovné riešenie - dnes je ním zariadenie na schody Hawle, ktoré sme vám v rámci tejto inštalácie chceli odprezentovať. Veríme, že tak ako klientovi z Devína, aj vám sa páči a kedykoľvek nás kontaktujete, pre ďalšie informácie, ohľadom tejto našej novinky. 

Povedali o nás