Stoličkový výťah – Handicare 4000

Stoličkový výťah tohto modelu predstavuje novinku, nahrádza pôvodný model stoličkového výťahu Minivator 2000.

Ako iste viete, Handicare neustále hľadá nové možnosti, ako inovovať ponuku stoličkových výťahov. Potešením teda môže byť skutočnosť, že do škály týchto výťahov nám pribudoval úplne nový stoličkový výťah Handicare 4000. Ide teda o jeho vylepšenie, ktoré prináša nové výhody a technické vymoženosti.

 

Doživotná záruka na stoličkové výťahy Handicare

 

Pre koho je výťah určený?

Stoličkový výťah Handicare 4000, alebo pokojne ho môžeme aj nazvať schodiskovou sedačkou, je určený na prepravu telesne znevýhodnených a imobilných s variabilnou dráhou – rôzne zázkruty, zmeny sklonov  či priame schodiská.

Vyrobený na mieru

Za pomoci najnovšej technológie je tento koľajnicový systém vyrobený presne na mieru, aby vyhovoval vášmu schodisku. Vieme vám ho presne vymerať tak, aby bol každý centimeter využitý efektívne a všetko bolo podľa vašich predstáv.

Inovácia sama o sebe

Tento schodiskový výťah prináša so sebou plnú radu automatických možností, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám, vrátane sklopného pántu – ten zabráni prekážkam v blízkosti dvier, ako aj elektrického ovládaného otáčania a opierky nôh pre jeho maximálne jednoduché použitie.

Technické vymoženosti

Konštrukcia stoličkového výťahu pre imobilných je stabilná, dvojitá koľajnica poskytuje bezpečnú a bezproblémovú jazdu a dokáže zdolávať aj tie najostrejšie zákruty, čo ju predurčuje k iste žiadaným a vyhľadávaným výťahom.

Pre bližšie vysvetlenie, systém tohto výťahu je vybavený najtesnejšími ohybmi koľajníc na trhu, čo značí, že je ideálnou voľbou pre točité, zakrivené schodiská či úzke schody vo vašich domácnostiach.

Výber správnej verzie stoličkového výťahu je na vás

Rovnako tiež sedadlo, ktoré si viete pomocou rady farieb prispôsobiť až v troch štýlových variantoch:

  • style (dostupné v troch farebných variantoch, má atraktívne zakrivenie operadla),
  • smart (praktické a odolné, vybrať si môžete zo 4 farieb sedadiel),
  • simplicity (ponúka veľmi cenovo výhodnú možnosť, ak nepotrebuje elektricky ovládané sedadlo, k dispozícii je v neutrálnej pieskovej farbe),
  • child seat (špeciálne detské sedadlo) je momentálne vo vývoji a budeme informovať o dostupnosti tejto jedinečnej verzie pre dieťa.

Každý ako potrebuje

Plusom je tiež možnosť zvoliť si farbu koľajnice, ktorá vyhovuje vašim predstavám. Viete si ju tak nakombinovať k vášmu interiéru, podobne ako ďalšie vizuálne a funkčné možnosti, aby ste stoličkový výťah prispôsobili vašim potrebám.

Väčšia podpora voliteľných prvkov

K tomuto stoličkovému výťahu je možnosť pridať aj niektoré voliteľné funkčné prvky – zahŕňajú poháňanú stupačku, ktorá automaticky odstraňuje potrebu ohýbať sa a manuálne ju zložiť. V prípade, ak chcete mať pri používaní stoličkového výťahu dostatočnú podporu, stabilitu a bezpečnosť, viete si pridať aj telesný postroj. Ten vám zabezpečí pevné sedenie počas presunu na vyššie poschodie.

Navyše máte možnosť zabezpečiť si výťah aj s poháňanou sklopnou koľajnicou, čo znamená, že koľajnicovú dráhu viete zložiť, čím vytvoríte dostatočný priestor na schodisku a lepší prístup na podlaží. Skvelé a praktické, čo poviete?

Popredné vlastnosti stoličkového výťahu:

INTERIÉROVÉ aj EXTERIÉROVÉ prevedenie
Predĺžená záruka
Ojedinelá nosnosťna trhu a to až 160 kg

výťah je novinkou od Handicare
ideálny pre akékoľvek točité, zakrivené a úzke schodiská
ide o spojenie najnovších technológií a inovácií stoličkových výťahov
dostupný v troch štýlových variantoch
k výťahu prislúcha celý rad ďalších funkčných možností
dizajn twin rail (dvojitej koľajnice)

 

Aká je cena výťahu H4000?

Keďže každý jeden z našich projektov predstavuje individuálne požiadavky toho ktorého klienta, inštalácia závisí od viacerých parametrov, ktoré sa líšia. Na mysli mám technické možnosti stavby, ako aj faktory – napr.: dĺžka vodiacej koľajnice, typ schodiska, sklon dráhy, počet pomocných kotvení, doplnkové príslušenstvo a v tomto prípade aj samotná varianta stoličkového výťahu Handicare 4000.

Bezplatné zameranie s obhliadkou

Práve preto vám pred samotným nacenením ponúkame bezplatné zameranie a obhliadku naším pracovníkom na území celého Slovenska. Po obhliadke vám budeme vedieť povedať čo najpresnejšiu cenu vášho projektu. Spoločne sa dohodneme, porozprávame a pokúsime nájsť čo najlepšie riešenie pre vašu budúcu bezbariérovú domácnosť.

 

 

Výhody pre našich zákazníkov

Karta výhod ZŤP

Získajte Kartu výhod ZŤP a my sa o vás postaráme. Výhody pre držiteľa Karty výhod ZŤP: Poradenstvo a pomoc s financovaním Vášho zariadenia. Poradíme možnosti získať fin. príspevok od nadácií Pomoc s...

Ukázať viac

Ako si vybrať správneho dodavateľa zdvíhacieho zariadenia

Výber dodávateľa Na čo si dať pozor pri výbere dodávateľa zdvíhacieho zariadenia (často kladené otázky).

Ukázať viac

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť...

Ukázať viac

Odborný záručný a pozáručný servis v celej SR

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove...

Ukázať viac

Individuálne bezbariérové riešenia

Dokážeme Vám potrebné riešenie prispôsobiť na mieru, navrhnúť kombináciu rôznych produktov bezbariérového riešenia tak, aby zohľadňovali všetky Vaše potreby. A to najmä vďaka najširšiemu sortimentu...

Ukázať viac

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú...

Ukázať viac

Povedali o nás