Referencie > Zvislé zdvíhacie plošiny > Debarierizácia policajnej stanice
Debarierizácia policajnej stanice
Liptovská Osada

Debarierizácia policajnej stanice

Typ zariadenia: Zvislé zdvíhacie plošiny
Dátum inštalácie: Marec 2020
Poznámka: Boli sme oslovení na doriešenie bezbariérového prístupu pre budovu policajnej stanice, ktorá prešla rozsiahlou rekonštrukciou.

Po osobnom stretnutí a zameraní sme sa rozhodli pre najvhodnejšie riešenie, ktorým bol schodiskový výťah Strategos. Policajná stanica, ako veľmi často navštevované miesto, musela byť prispôsobená všetkým - aj osobám so zdravotnými problémami. Vďaka tomuto výťahu je stanica oveľa dostupnejšia aj pre ľudí odkázaných na invalidný vozík, pre seniorov, zranených (napr. so zlomeninami), či pre mamičky s kočíkmi. Výťah je vytvorený z pozinkovaného kovu, ktorý je vďaka svojim anikoróznym vlastnostiam ideálny do vonkajších priestorov. Oblasť Liptovskej Osady je totiž často sprevádzaná extrémnymi zimnými podmienkami a preto je tento materiál ideálnou voľbou.

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás