Referencie > Zvislé zdvíhacie plošiny > Bezbariérový prístup pomocou výťahu Aritco 7000
Bezbariérový prístup pomocou výťahu Aritco 7000
Stará Ľubovňa

Bezbariérový prístup pomocou výťahu Aritco 7000

Typ zariadenia: Zvislé zdvíhacie plošiny
Dátum inštalácie: August 2020
Poznámka: Boli sme prizvaní do Starej Ľubovne. Klient potreboval prepojiť prízemie domu s hornou terasou, aby mohol komfortne a bez námahy vstupovať do budovy.

V prípade tejto projektovej výzvy bola naša voľna jasná – zvislá zdvíhacia plošina typu Aritco 7000. Ide o jeden z frekventovane žiadaných produktov z kategórie domácich výťahov. Ide o vhodnú alternatívu výťahu pre bezbariérový vstup vo verejných budovách. Na ukážkových fotografiách môžete vidieť, že takýto schodiskový výťah dokážeme naozaj krásne zladiť s prostredím, aby nepôsobil rušivo. Strategicky bol umiestnený tak, aby človek pri nastupovaní a vystupovaní nemusel od vchodu do budovy prejsť veľkú vzdialenosť – výťah sa totiž nachádza pri vchode ako na prízemí, tak aj na poschodí.

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás