Referencie > Šikmé schodiskové plošiny > Šikmá schodisková plošina
Šikmá schodisková plošina
Liptovský Hrádok

Šikmá schodisková plošina

Typ zariadenia: Šikmé schodiskové plošiny
Dátum inštalácie: Jún 2020
Poznámka: Život pána Dalibora skomplikovalo vážne náhle ochorenie, kvôli ktorému musel riešiť otázku prekonania schodov za pomoci šikmej schodiskovej plošiny.

Od západu až na východ Slovenska sme v stovkách miest inštalovali šikmé schodiskové plošiny. Univerzity, banky, mestské úrady, školy, hotely, knižnice, zdravotné strediská, nemocnice a polikliniky, lekárne a desiatky domácností sme vybavili bezbariérovým zdvíhacím zariadením, pri ktorom je imobilná osoba maximálne samostatná. Plošiny sú dostatočne veľké pre invalidné vozíky alebo detské kočíky, pričom sa dajú inštalovať tak v interiéroch ako aj v exteriéroch. Vieme ich prispôsobiť akejkoľvek prekážke a schodisku so zárukou maximálnej bezpečnosti prepravovaného.

Ako môžete vidieť aj v priloženom videu, tento šikovný insitný umelec je veľmi milý, pokorný človek a v súčastnosti veľmi spokojný s odbúraním bariéry za pomoci šikmej schodiskovej plošiny.

 

 

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás