Referencie > Zvislé zdvíhacie plošiny > Výťah pre verejnú budovu v Banskej Bystrici
Výťah pre verejnú budovu v Banskej Bystrici
Banská Bystrica

Výťah pre verejnú budovu v Banskej Bystrici

Typ zariadenia: Zvislé zdvíhacie plošiny
Dátum inštalácie: August 2020
Poznámka: Pri návrhu debarierizácie verejnej budovy v Banskej Bystrici sme spoločne s klientom vybrali zvislú zdvíhaciu plošinu Aritco 7000.

Výťah Aritco 7000 je jeden z najžiadanejších výťahov, ktoré nájdete v našej ponuke. Tento typ výťahu svojimi vlastnosťami výborne zapadne do exteriéru, ale nestratí sa ani pri interiérových riešeniach. Ide o praktického pomocníka, ktorý je ľahko ovládateľný a je vybavený s viacerými bezpečnostnými prvkami. Z priloženej fotogrfie je vidieť, že pri inštalácii nebol potrebný žiadny veľký stavebný zásah do okolitého prostredia.  Aj našou pomocou a správnym výberom zariadenia sme dokázali, že Aritco 7000 dokáže vyriešiť akúkoľvek donedávna ešte neprekonateľnú bariéru.

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás