Velcon na Dni detí 2024 v Maríne Kováčovej: Radosť, štedrosť a spoločne strávený čas

Velcon na Dni detí 2024 v Maríne Kováčovej

Firma a jej aktivity

30. máj 2024 patril v Maríne Dňu detí. Súčasťou krásnej udalosti bola tradične aj tento rok naša spoločnosť Velcon, ktorá sa rozhodla podporiť toto zmysluplné podujatie. Pre rodičov sme si v našom stánku prichystali ponuku produktov, mohli sa dozvedieť o novinkách a informovali sme ich o možnostiach riešenia bezbariérovosti, ako aj domácej starostlivosti. Pýtať sa mohli na čokoľvek, čo ich zaujímalo. Rozprávali sme sa, radili, hľadali vhodné riešenia.

Mladých športovcov a detičky sme potešili tričkami, ktoré im veľmi pristali. Pripravili sme si pre nich tiež sladkú odmenu, ktorá im vyčarila úsmev na tvári.

 

Tombola plná prekvapení: Tento rok sme priniesli okrem radosti aj štedrosť na Deň detí v Maríne

Tento rok sme podujatie ozvláštnili ešte prekvapením – tombolou. Zapojiť do nej sa mohli všetci účastníci hier. Ceny boli zaujímavé, zapojilo sa množstvo ľudí. Najkrajším bodom programu sa stal moment, keď sa víťaz hlavnej ceny v tombole rozhodol svoju výhru darovať mladej slečne, ktorá po chodítku Rollator Action White veľmi túžila. Chce totiž napredovať – zdravotnícka pomôcka jej aktívne dopomôže pri rehabilitačnom procese. Mladá dáma si hneď vyskúšala svojho nového pomocníka, jej úsmev hovoril za všetko. Tešíme sa, že pomôcka bude efektívne využívaná a dopomôže pri rehabilitáciách. Nesmierne nás potešilo aj gesto pána, ktorý dokázal, že v tejto dobe dobro existuje. Vážime si jeho ochotu a láskavosť.

Už teraz sa tešíme na ďalší rok, keď sa stretneme v Maríne. Dovidenia o rok, priatelia!

Ak chcete nasať atmosféru a pozrieť sa, ako to tento rok vyzeralo, pozrite si fotky a videá z podujatia. Nechajte sa vtiahnuť do radostných okamihov a zažite Deň detí v Maríne spolu s nami ešte raz!

 

 

@marina.kovacova

♬ původní zvuk - 🎶🎶🎶🎶

Povedali o nás