Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Poskytujeme bezbariérové riešenia, to však nie je všetko

Poskytujeme bezbariérové riešenia, to však nie je všetko

Pre mnoho ľudí je firma Velcon zafixovaná ako poskytovateľ bezbariérových riešení.

Hoci je tento názor správny, ani zďaleka nevystihuje všetko, čo pre svojich zákazníkov robíme. Inštalácia stropného zdviháka, schodolezu alebo schodiskovej plošiny je len jedna fáza v celom projekte bezbariérovosti. My sa však chceme podieľať na všetkých.Čo pre to robíme?

Ešte predtým, ako dôjde k samotnej inštalácii a realizácii bezbariérového projektu, je nutné urobiť viacero vecí. Už v tejto prípravnej fáze sme vám plne k dispozícii. Radi vám poradíme, ako získať peňažný príspevok od ÚPSVaR na kúpu zdvíhacieho zariadenia, ale vysvetlíme aj iné možnosti financovania zdvíhacieho zariadenia pre imobilných.

Ponúkneme vám najširší sortiment zdvíhacích zariadení na slovenskom trhu a bezplatne vás odvezieme skontrolovať si vybraný produkt do domácnosti, v ktorej sa reálne používa. No a nakoniec pre vás celý projekt bezbariérového riešenia vypracujeme úplne zadarmo. Ak vás presvedčíme o svojich kvalitách, môžeme sa pustiť do samotného projektu.

Vďaka pätnástim rokom na trhu a tisíckam úspešných realizácií vedia naši odborníci šikovne zhodnotiť každú stavbu a vybrať to najjednoduchšie a najefektívnejšie riešenie. Bezbariérové prístupy vytvárame v rámci domu alebo bytu, pri prekonávaní schodov aj pri nastupovaní do auta. So všetkými týmito oblasťami máme množstvo skúseností a preto sa môžete spoľahnúť na skutočne kvalitnú prácu.

S realizáciou projektu alebo inštaláciou zdvíhacieho zariadenia pre imobilných však naša starostlivosť nekončí. Práve naopak. Vďaka najširšej servisnej sieti máme svojich ľudí v každom regióne na Slovensku. Vieme tak garantovať nonstop servis pri akejkoľvek poruche každého nami inštalovaného produktu. Výpadok alebo porucha týchto zariadení dokáže veľmi znepríjemniť a sťažiť život telesne hendikepovaných ľudí, preto je náš dôraz na rýchlu opravu taký veľký.


Mapa servisnej siete Velcon

Ak máte záujem informovať sa o našej ponuke, získať informácie z oblasti bezbariérových projektov alebo nechať si vypracovať bezbariérový projekt, pokojne nás kontaktujte na našej bezplatnej infolinke 0800 199 060. Radi vám odpovieme na všetky vaše otázky.←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Odborný záručný a pozáručný servis

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove a Banskej Bystrici.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®