Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Velcon hrdo predstavuje stoličkový výťah s automatickým natáčaním

 Velcon hrdo predstavuje stoličkový výťah s automatickým natáčaním

Spoločnosť Velcon je na trhu zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby už 16 rokov. Je to dostatočná doba na to, aby sme vedeli porovnať technologické riešenia a v minulosti a dnes. A nielen porovnať, ale aj rozlíšiť medzi tým, čo je len nafúknutá marketingová bublina, a čo je skutočne prínosnou novinkou.

Spoločnosť Velcon je na trhu zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby už 16 rokov. Je to dostatočná doba na to, aby sme vedeli porovnať technologické riešenia a v minulosti a dnes. A nielen porovnať, ale aj rozlíšiť medzi tým, čo je len nafúknutá marketingová bublina, a čo je skutočne prínosnou novinkou. To, čo sa vám chystáme predstaviť, jednoznačne patrí do druhej kategórie. Teší nás, že môžeme na Slovensko priniesť niečo nové zo sveta technologického pokroku aj v oblasti pomoci hendikepovaným ľuďom. 
 
V minulosti boli bezbariérové zariadenia značne obmedzené a jednoduché. Technologický pokrok ich však zdokonalil a posunul tak hranice možnosti pomoci ľuďom, ktorí musia prekonávať  architektonické bariéry. Jednou z takýchto technologických noviniek je aj stoličkový výťah, ktorý sa dokáže inteligentne natáčať počas jazdy tak, aby dokázal prejsť aj extrémne úzkym miestom na schodisku. Nedostatok priestoru na schodisku bol v minulosti problém, pre stoličkové výťahy, ktoré ponúka spoločnosť VELCON, je však hračkou tento problém prekonať. 
 
 

Technologický pokrok neobišiel ani výťahy pre imobilných

Z noviniek a inovácií to, samozrejme, nie je všetko, prinášame vám mnoho vylepšení a funkčných či bezpečnostných prvkov pre zlepšenie komfortu, bezpečnosti ale i dostupnosti stoličkových výťahov. Veľmi zaujímavý pokrok dosiahli stoličkové výťahy v oblasti sedenia klienta na sedačke, kde je mnoho inovácií a možností rozšírenia šírky či hĺbky sedadla. Sedadlo je dokonca možné vytvarovať do požadovaného tvaru či prispôsobiť ho detským pacientom. Výborným vylepšením je aj viacbodový bezpečnostný pás pre lepšiu fixáciu osoby v stoličkovom výťahu. 
 
 
Stoličkové výťahy dnes dokážu naozaj rôzne zaujímavé veci – natáčajú sa a prispôsobujú šírke schodiska alebo dokážu zaparkovať tak, aby maximalizovali miesto na schodisku alebo pod ním. Čoraz bežnejšie je  aj rôzne špeciálne príslušenstvo, ako je automatické otáčanie sedačky v stanici, automatické sklápanie opierok na nohy či rôzne materiály, farby, poťahy či prevedenia samotných stoličiek alebo koľajníc. Všetko vám radi predvedieme v našej spoločnosti alebo priamo u iného zákazníka, ktorý takéto zariadenie vo vašej blízkosti používa.
 

Velcon prináša špičkové stoličkové výťahy na Slovensko

Aj na Slovensku už máme niekoľko šťastných majiteľov stoličkových výťahov Freelift a Thyssen, ktorým sme pomohli vyriešiť problém s úzkym schodiskom. Dnes využívajú automatické natáčanie sedačky, vďaka čomu môžu bez problémov a námahy prekonávať aj zúžené miesta na schodisku.

Stoličkový výťah s automatickým natáčaním

 
Ceny našich stoličkových výťahov sú veľmi priaznivé a závisia vždy od parametrov schodiska a zvoleného príslušenstva. Pred vypracovaním cenovej ponuky vždy vykonávame u klienta bezplatnú a nezáväznú návštevu a zameranie miesta inštalácie, a to v rámci celého Slovenska. Samozrejmosťou od Velconu je aj non-stop záručný a pozáručný servis, zabezpečovaný revíznymi technikmi zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby.
 
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Návšteva u vás na ďalší pracovný deň

Zavolajte nám ak potrebujete riešiť bezbariérovosť alebo prepravu imobilného a na ďalší pracovný deň prídeme k vám na zameranie.

ukáž viac →

Bezpečnosť a kvalita

Na našich zákazníkoch nám mimoriadne záleží. Váš komfort a pocit bezpečia sa snažíme maximalizovať používaním iba kvalitných, certifikovaných zariadení .

ukáž viac →

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®