Šikmá schodisková plošina NEXT

Schodisková plošina NEXT je inovácia novej generácie s tichým chodom a pohodlným používaním. Práve moderná koncepcia systému vodiacich líšt z nej robí jedinečnú schodiskovú plošinu.

Oproti iným produktom, ktorých výroba a dodanie predstavujú takmer 2 mesiace, túto plošinu budete mať pripravenú na zaslanie do pár dní.

Promptné vybavenie, farebný displej, dotykový panel s tlačidlami, ako aj aplikácia pre smatfón a tablet sú len z jej niektorých exkluzívnych funkcií.

Pri navrhovaní schodiskovej plošiny sa myslelo na každý jeden komponent, dbalo sa na úspornosť priestoru na schodisku i parkovacích staniciach. Zminimalizuje sa tak celkový priestor, čím sa zefektívni mobilita v danom priestore.

 

Spoznajte inovačné riešenia s pohodlným používaním šikmej schodiskovej plošiny NEXT

V našej ponuke nechýba ani inovácia novej generácie s tichým chodom a pohodlným používaním. Na svojom invalidnom vozíku sa budete môcť odteraz presúvať aj po šikmom schodisku. V prípade, ak by ste chceli zmeniť aj svoj vozík, postaráme sa o ten najsprávnejší výber prispôsobený vašim potrebám. Neváhajte nás kontaktovať.

 

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE ako súčasť dodania šikmej schodiskovej plošiny vám umožní privolať plošinu z poschodia alebo odoslať ju do parkovacej stanice.

Využiť môžete i ŠPECIÁLNU APLIKÁCIU na spustenie a konfiguráciu šikmej schodiskovej plošiny NEXT zo smartfónu alebo tabletu.

Prinášame vám stručný návod, ako si poradiť pri už konkrétnej manipulácii s plošinou:

  1. Dotykový panel obsahujúci tlačidlá vám umožní ergonomicky posúvať plošinu jednoduchým dotykom prstov alebo dlaňou na svetelné šípky pre výstup a zostup. Stačí jemný dotyk, nie je potrebné stláčanie, čo môže zjednodušiť manipuláciu mnohým zdravotne znevýhodnením.
  2. Vďaka farebnosti displeja môžete neustále sledovať funkčnosť plošiny. Rovnako uľahčuje diagnostiku a umožňuje technikovi nastaviť hlavné parametre prispôsobené potrebám a požiadavkám klienta.
  3. Stlačením núdzového tlačidla okamžite zastavíte plošinu; pri stlačení znie neprerušovaný signál, ktorý taktiež varuje klienta i pred náhodným stlačením.
  4. Schodisková plošina NEXT obsahuje batérie, ktoré zaisťujú funkčnosť plošiny v prípade výpadku napájania. Mysli sa i na poruchu, v takomto prípade je možné plošinu presunúť núdzovým motorizovaným manévrom bez potreby mechanických nástrojov.

 

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Maximálna rýchlosť 0,10 m/s
Maximálny výkon 0,7 kW
Napájanie batériami
Maximálna dĺžka 20 m
Rozmery plošiny (min/max) 750×600 mm / 1250×800 mm
Maximálna nosnosť 300 kg
Max. sklon 15° – 45°
Min. celkové rozmery so sklopenou plošinou 335 mm
Inštalácia interiér / exteriér
Systém jemného štartu a zastavenia štandard
Spomalenie v zákrutách štandard

 

Výhody pre našich zákazníkov

Karta výhod ZŤP

Získajte Kartu výhod ZŤP a my sa o vás postaráme. Výhody pre držiteľa Karty výhod ZŤP: Poradenstvo a pomoc s financovaním Vášho zariadenia. Poradíme možnosti získať fin. príspevok od nadácií Pomoc s...

Ukázať viac

Ako si vybrať správneho dodavateľa zdvíhacieho zariadenia

Výber dodávateľa Na čo si dať pozor pri výbere dodávateľa zdvíhacieho zariadenia (často kladené otázky).

Ukázať viac

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť...

Ukázať viac

Odborný záručný a pozáručný servis v celej SR

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove...

Ukázať viac

Individuálne bezbariérové riešenia

Dokážeme Vám potrebné riešenie prispôsobiť na mieru, navrhnúť kombináciu rôznych produktov bezbariérového riešenia tak, aby zohľadňovali všetky Vaše potreby. A to najmä vďaka najširšiemu sortimentu...

Ukázať viac

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú...

Ukázať viac

Povedali o nás