Referencie > Stoličkové výťahy > Jeden rodinný dom a dva stoličkové výťahy
Jeden rodinný dom a dva stoličkové výťahy
Pezinok

Jeden rodinný dom a dva stoličkové výťahy

Typ zariadenia: Stoličkové výťahy
Dátum inštalácie: 2018
Poznámka: Táto referencia v sebe zahŕňa projekt s inštaláciou 2 typov stoličkových výťahov, a to u nášho klienta v Pezinku.

Moderný dom potreboval inštalovať domáce výťahy pre dve rôzne debarierizačné situácie. Prvý typ schodiska si vyžiadal domáci výťah určený pre priamy smer jazdy. Naopak druhé schodisko si vyžadovalo výťahové riešenie pre točito schodisko.

 

Priamy smer jazdy: Stoličkový výťah modelu Xclusive

Točité schodisko: Stoličkový výťah Freelift

 

Pre točité schodisko sa zvoli spomenutý model Freelift, ktorý svojim dizajnom dokonale zapadol aj do interiéru rodinného domu. Priame schodisko naopak pomáha každý deň prekonávať, pomerne obľúbený model Xclusive. V tomto projekte, ako aj pri všetkých ostatných bol využitý osobitý prístup podľa potrieb klienta. Každý jeden projekt je premyslený do najmenšieho detailu, aby vám prinášal radosť do bežných dní.

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás