Referencie > Stoličkové výťahy > Bezbariérový prístup v exteriéri pomocou stoličkového výťahu Hawle
Bezbariérový prístup v exteriéri pomocou stoličkového výťahu Hawle
Bratislava

Bezbariérový prístup v exteriéri pomocou stoličkového výťahu Hawle

Typ zariadenia: Stoličkové výťahy
Dátum inštalácie: Leto 2020
Poznámka: Inštalácia stoličkového výťahu Hawle, ktorú si máte možnosť pozrieť v ukážkovom videu, bola realizovaná v malebnej časti Bratislavy – Devínskej Kobyle.

Majitelia rodinného domu nás oslovili s prosbou pri vyriešení dovtedy neprekonateľnej bariéry. Rodinný dom je postavený na svahovitom a ťažko dostupnom teréne. Na pozemku sa síce nachádzajú schody, ale pre majiteľov predstavovali každodennú námahu s ich zdolávaním. Našťastie práve stoličkový výťah modelu Hawle je výťahom pre takéto projekty. Zvláda akýkoľvek typ schodiska (aj veľmi strmé) a kedže sa vyrába z nehrdzavejúcej ocele, tak je ideálnym typom stoličkového výťahu do exteriéru.

 

 

Späť na referencie

Máte záujem o podobné riešenie?

Napíšte nám, alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060
Row

Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.skalebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

Povedali o nás