Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Praktické tipy Andy Pavlík Timkovej

Praktické tipy Andy Pavlík Timkovej

"Všetko sa dá zvládnuť!"

Ponuka zdvíhacích zariadení pre imobilných spoluobčanov je na našom trhu pomerne široká a väčšinu z nich môžete dokonca získať aj s príspevkom od štátu. Ako sa zorientovať v ponuke a ako vybrať to najlepšie vám poradí bývalá moderátorka Andy Pavlík Timková. Andy a Adam Andy Timková by o bariérach a ich prekonávaní vedela napísať celú knihu. Jej syn Adam sa narodil s detskou mozgovou obrnou a je odkázaný na neustálu starostlivosť. Od (na prvý pohľad) jednoduchého sprchovania až po náročné cestovanie do školy či rehabilitačného centra. Prekonávanie architektonických prekážok patrí v ich domácnosti k bežnému a všednému koloritu. Toto sú jej praktické tipy. Všetko je možné Na všetky problémy sa dá nájsť nejaké riešenie, tvrdí Andy. Každý schod či obrubník sa dá zdolať. Rovnako tak aj premiestňovanie imobilného blízkeho po byte a prekonávanie prekážok môže byť oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a bez námahy. TIP č. 1 V každodennom „zápase s priestorom“ Andy a jej syn využívajú moderné zdvíhacie zariadenia. Skvelým pomocníkom na prekonávanie schodov je najmä pásový schodolez , ktorý nájdete v ponuke spoločnosti Velcon. Je to flexibilná a šikovná pomôcka, ktorú Andy ľahko zbalí do kufra auta a bez problémov a náročnej inštalácie v prípade potreby kedykoľvek a kdekoľvek použije. TIP č. 2 Presúvanie doma, v bytových priestoroch, zvládne Adam tiež. Ideálnym riešením je podľa Andy stropný zdvihák Human Care, tiež z portfólia spoločnosti Velcon. Andy si na tomto zariadení pochvaľuje najmä tri veci. Stropný zdvihák odbremeňuje prácu opatrovateľa alebo rodinného príslušníka, umožňuje presúvanie postihnutej osoby plynule z miestnosti do miestnosti a, čo je výhodou najmä v menších sídliskových bytoch, šetrí miesto, pretože je pripevnený na strope. TIP č.3 Ako jednu z výhod uvádza Andy aj príspevok od štátu. Zrejme už viete, že existuje štátny príspevok podpory zdravotne znevýhodnených osôb. A ten sa vzťahuje aj na zdvíhacie zariadenia – stropné zdviháky, schodolezy, šikmé schodiskové plošiny, zvislé plošiny (domáci výťah), schodiskové sedačky (stoličkový výťah). Chcete vedieť viac? Pokiaľ máte záujem o viac informácií, prípadne bezplatnú obhliadku so zameraním priestorov alebo vypracovanie projektu a cenovej ponuky úplne zdarma, kliknite sem alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 199 060.
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Bezpečnosť a kvalita

Na našich zákazníkoch nám mimoriadne záleží. Váš komfort a pocit bezpečia sa snažíme maximalizovať používaním iba kvalitných, certifikovaných zariadení .

ukáž viac →

Individuálne bezbariérové riešenia

Dokážeme Vám potrebné riešenie prispôsobiť na mieru, navrhnúť kombináciu rôznych produktov bezbariérového riešenia tak, aby zohľadňovali všetky Vaše potreby. A to najmä vďaka najširšiemu sortimentu zdvíhacích zariadení svetovej kvality.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR Interactive