Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

O čom je karta výhod ZŤP od Velconu?

O čom je karta výhod ZŤP od Velconu?

Vážení klienti a všetci ktorých sa nejakým spôsobom či už priamo alebo nepriamo týka naša činnosť a špeciálne naša Karta výhod ZŤP. Chceme vám týmto ešte viac povedať o zmysle, funkcii a možnostiach Karty výhod ktorú sme vydali a ktorá zaznamenáva veľké ohlasy a záujem.

Karta výhod od Velconu nie je iba čisto zákazníckou kartou alebo klasickou vernostnou kartou ako sme zvyknutí v rôznych predajniach alebo obchodných sieťach. Dnes veľa predajcov a firiem ponúka zákaznícke alebo zľavové karty pre svojich klientov a motivujú ich takto k nákupom svojich produktov.

Karta výhod ZŤP od Velconu je však ešte niečo viac ako len klasická bonus karta pre nákup produktov Velcon.

Sme ľudia ktorí pracujú s klientelou telesne hendikepovaných ľudí už veľa rokov a poznáme veľmi dobre potreby a možnosti ľudí ktorí sú ťažko zdravotne postihnutí. Vieme a sme si plne vedomí,  že často krát nemajú možnosť si zaplatiť a odfinancovať niekedy i životne dôležité veci  ako sú lieky, liečby, rehabilitácie či iné veci dennej potreby.


Preto sme zvolili spôsob pomoci tým, ktorí sú medzi nami s telesným postihnutím a to tak, aby bol pre nich užitočný aj bez toho aby sme od nich vyžadovali predošlí nákup našich pomôcok alebo kúpu iných zdravotných kompenzačných pomôcok. Karta výhod ZŤP od Velconu pomáha každému ZŤP človeku už od momentu ako si ju aktivoval. Nemusí čakať alebo byť nútení realizovať nejaký objem nákupu aby vôbec bol odmenený nejakým bonusom. Toto je diametrálne odlišná charakteristika a spôsob prístupu zákazníckej karty. Osoba ktorá si aktivuje kartu výhod, už pri prvom nákupe zdravotníckych pomôcok alebo invalidných vozíkov na mieru, či úpravách automobilu pre imobilných nakupuje omnoho výhodnejšie a so zľavami či nadštandardnými službami ktoré vždy súvisia s predajom týchto pomôcok. Inými slovami Velcon poskytne výhodné nakupovanie ľudom s telesným hendikepom v rôznych oblastiach pomôcok a sférach zdravotného postihnutia (nie len imobilita) bez toho, aby si niečo vo Velcone museli niekedy kúpiť či objednať.

Tento moment dáva tejto Karte ten iný, ľudský rozmer nezištnej pomoci, kde motivácia k nákupu práve u nás a našich produktov je až sekundárnym cieľom. Ak si niekto výhodne nakúpi pomôcky a nikdy neuskutoční nákup vo Velcone, môže byť slobodný v tom, že bonusy a zľavy z tohto programu výhod môže využívať i naďalej a bez obmedzenia. Karta sa snaží pokryť všetky potreby a pomôcky pre imobilných (nie len) ktoré takýto občan potrebuje napr. bariéry, inv. Vozíky, úpravy aut, presun imobilných, hygiena, kúpeľňa či iné potreby. Chceme a budeme na tom zakladať aby všetky tieto výhody boli slobodne dostupné bez podmienky predošlých nákupov. Samozrejme tento program Karty výhod nechceme len jednorázovo a staticky vydať a potom ďalej nič.

Naším zámerom je tento kvalitný bonusový systém výhod neustále dopĺňať a obohacovať o ďalšie výhody, zľavy a akcie a to nie len tie finančné, ale i nefinančné v podobe dôležitých a vzácnych informácií zo sveta imobilných a zdravotne postihnutých, ktorými mimochodom môžeme byť kedykoľvek aj my sami, ktorí si dnes povieme že sme tí zdraví.


Preto je dobré byť držiteľom Karty výhod ZŤP od Velconu, lebo aj do budúcna budeme pre vás všetkých vytvárať čo bude v našich silách a možnostiach,  aspoň trochu ozajstných a reálnych výhod, nie len v podobe slov a falošných prísľubov ale tých skutočných výhod, ktoré vám spôsobia RADOSŤ Z BEŽNÝCH DNÍ.

Váš Velcon
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Návšteva u vás na ďalší pracovný deň

Zavolajte nám ak potrebujete riešiť bezbariérovosť alebo prepravu imobilného a na ďalší pracovný deň prídeme k vám na zameranie.

ukáž viac →

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®