Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Šikmá schodisková plošina V65 – moderný dizajn od „Pininfarina“ a kvalita od spoločnosti Vimec

Šikmá schodisková plošina V65 – moderný dizajn od „Pininfarina“ a kvalita od spoločnosti Vimec

Možno ste to doteraz nevedeli, ale dizajn šikmých schodiskových plošín, ktoré dodávame a montujeme, konkrétne dizajn schodiskovej plošiny V65 a schodiskovej plošiny pre priamy smer V64, bol navrhnutý svetoznámou talianskou dizajnérskou spoločnosťou Pininfarina. Tá sa zameriava hlavne na dizajn automobilov ako Alfa Romeo, Fiat, ale aj iné značky, pričom sa predovšetkým preslávili spoluprácou pri dizajne Ferarri. Spoločnosť Vimec, ktorá vyrába schodiskové plošiny, domáce výťahy a stoličkové výťahy pre imobilných si už od roku 1980 nechala vytvoriť od Pininfarina dizajn svojich šikmých schodiskových plošín, ktorý je nadčasový a robí tieto zariadenia vhodnými do akéhokoľvek prostredia. Ich dizajn nepôsobí rušivo a odpudivo, ako niektoré plošiny pre imobilných na trhu, ktoré vyzerajú príliš priemyselne, niektoré až garážovo.
 
Šikmé plošiny pre imobilných - V65 a V64

Schodiskový výťah a jeho využitie

Schodisková plošina, alebo inak povedané schodiskový výťah pre imobilných V65 je vhodný do interiéru aj exteriéru. Tento výťah na schody pre imobilných prekonáva schodiská s dráhou s rôznym sklonom aj rôznym smerom, to znamená napr. zákruty a zmeny sklonu. 


Prívetivý dizajn šikmých plošín Vimec sa skĺbil s jedinečnými technológiami a najvyššou bezpečnosťou zdvíhacích zariadení. Schodisková plošina V65 je vybavená prívodom z nízkym napätím, čo znamená že nedôjde k riziku kontaktu s vysokým napätím. Plošina V65 je vybavená núdzovým zdrojom, ktorý zabezpečuje chod plošiny aj pri výpadku elektrického prúdu. Pohon schodiskovej plošiny V65 je tvorený ozubeným kolesom, ktoré jazdí po hrebeňovej  vodiacej koľaji a je vybavený aj zachytávačom pri zvýšení otáčok. A toto je v dnešnej dobe ten najbezpečnejší pohon šikmých schodiskových plošín na svete.

Detail šikmá schodisková plošina
 

Ukážky inštalácií schodiskových plošín

Pozrite si niektoré naše inštalácie schodiskovej plošiny pre imobilných model V65. Do pozornosti dávame aj parametre a vzdialenosti efektívnej a vzdušne pôsobiacej vodiacej koľajnice od zábradlia, resp. jej šetrné dimenzie, ktoré nezaberajú veľa miesta na schodisku. Presvedčte sa sami.
 
Kolaje šikmej schodiskovej plošiny

Šikmá schodisková plošina - Ukážka zákruty
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Obhliadka, zameranie a vypracovanie projektu zdarma v celej SR

Velcon Vám ponúka zameranie, návrh projektu a tvorbu cenovej ponuky bezbariérového riešenia kdekoľvek na Slovensku. Dokonca Vám umožníme aj odskúšanie si vybraného schodolezu na Vašom schodisku. A to všetko – Bezplatne!

ukáž viac →

Odborný záručný a pozáručný servis

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove a Banskej Bystrici.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®