Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Hýbeme sa s vami už pätnásť rokov

Hýbeme sa s vami už pätnásť rokov

Keď sme pred pätnástimi rokmi začínali, málokto z nás tušil, na akú dobrodružnú cestu sme sa práve vydali. V kútiku duše sme verili, že sa nám predsa len podarí vytvoriť niečo veľké. Nie veľký biznis, na to sme si nevybrali to pravé odvetvie, skôr fungujúci podnik s kvalitnými službami a dobrým menom. Tých pätnásť rokov ubehlo ako voda. Podarilo sa nám splniť naše predsavzatie?

Musíme povedať, že o mnohých problémoch, s ktorými sa budeme potýkať, sme na začiatku ani netušili. Alebo sme o nich vedeli, ale nemali sme kapacity na to, aby sme ich zrealizovali. Niektoré pokusy nám nevyšli, sem-tam sme sa dostali do slepej uličky a zo začiatku sme robili prakticky na kolene. Čo nás hnalo dopredu? Možno dobrý pocit z toho, že to celé má zmysel, pozitívne ohlasy od zákazníkov, z ktorých mnohí sa stali našimi priateľmi. Poctivý prístup vždy prináša výsledky. Ukázalo sa, že to platí. Dnes sme vo svojom odbore stredoeurópskou špičkou. Počas tých pätnástich rokov sme sa naučili mnoho. Jednou z tých najdôležitejších poznatkov je, že svojím zákazníkom potrebujeme a chceme byť vždy nablízku. Tento cieľ sa nám konečne podarilo splniť.

Sme len na skok od Vás

Na základe vlastných skúseností sme zistili, že jedna z najdôležitejších vecí v oblasti bezbariérových riešení je schopnosť rýchlo reagovať. Nielen pri zameraní, vypracovaní dokumentácie či samotnej inštalácii, ale aj neskôr pri servise. Naše systémy zabezpečujú v mnohých domovoch jedinú možnosť pohybu a premiestňovania zdravotne postihnutého človeka. V prípade ich poruchy je rýchly servis nevyhnutný. Preto nás veľmi teší, že najširšia servisná sieť na Slovensku je práve tá naša.

Servis bezbariérových riešení si vyžaduje skúsenosti a odbornosť. Ide o drahé prístroje, ktoré by mohol neodborný zásah ešte viac poškodiť. Ak si ale klienti nemôžu opravovať svoje zariadenia sami, na náš to kladie veľký záväzok – byť k dispozícii vždy, keď je to potrebné. Rozhodli sme sa, že Velcon si tento záväzok splní. Naši odborníci na bezbariérové riešenia si rozdelili Slovensko do 4 oblastí, pričom v každej z týchto oblastí máme človeka, ktorý sa stará o potreby zákazníkov. Priemerná vzdialenosť od nášho centra, alebo z miesta výjazdu servisného technika ku klientovi sa tak zmenšila na 90 km, čo je približne hodinka jazdy autom. Čo to znamená pre našich klientov? Skvelé správy. Ako jediní na Slovensku garantujeme, že nástup na opravu vášho bezbariérového riešenia na opravu prebehne do 24 hodín. Navyše, náš servis je dostupný kdekoľvek na Slovensku, stačí nás kontaktovať.Mapa servisnej siete - VELCON

Mapa našej servisnej siete


Chceme, aby z nás bolo cítiť človečinu

Nezakladáme si ale len na rýchlej odozve. Dobre vieme, koľko v oblasti nášho podnikania dokáže urobiť ľudský prístup. Vieme, že život na vozíčku (alebo s inou formou imobility) kladie pred človeka neľahké výzvy. Mnohokrát vedia ublížiť aj maličkosti, papierovačky na úrade alebo posmešné pohľady ľudí na ulici. Preto si zakladáme nielen na profesionálnom, ale zároveň aj ľudskom prístupe k našim zákazníkom. Nechceme, aby pre nás boli len čísla v našom účtovníctve. Obhliadku, zameranie a vypracovanie projektu na celom území Slovenska pre Vás urobíme zadarmo. Pretože, ako znie titul známeho českého filmu, musíme si pomáhať.

Ak ste už služby Velconu niekedy využili, určite poznáte niekoho z nášho tímu. Mimoriadne obľúbeného Mária Krajčiho, vždy dobre naladeného Martina Devošu, neprekonateľného dobráka Ondreja Škuleca, skúseného Roba Cotiofana či charizmatického Pala Vajdu. To je naša známa päťka, ktorá sa stará o to, aby boli zákazníci spokojní nielen s kvalitou odvedenej práce, ale zároveň dostali aj niečo navyše – ohľaduplný, ľudský a pozorný prístup.

Tento prístup môžete spoznáte hneď, ako zavoláte na našu bezplatnú infolinku. Žiaden neosobný automat, ale ochotná Mirka Kleskeňová, ktorá urobí všetko preto, aby vám dala uspokojujúce odpovede na Vaše otázky. Ak Vás čokoľvek zaujíma alebo na nás máte nejaké otázky, pokojne zavolajte na bezplatné číslo 0800 199 060.←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Odborný záručný a pozáručný servis

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove a Banskej Bystrici.

ukáž viac →

Návšteva u vás na ďalší pracovný deň

Zavolajte nám ak potrebujete riešiť bezbariérovosť alebo prepravu imobilného a na ďalší pracovný deň prídeme k vám na zameranie.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®