Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Ako je to so servisom zdvíhacích zariadení?

Ako je to so servisom zdvíhacích zariadení?

Prednedávnom vyšiel veľmi dobrý článok, ku ktorému sa pripájame. Článok sa týkal priamo potreby vykonávania preventívnych prehliadok, servisu a revízií zdvíhacích zariadení. Faktom je, že zákazník si dnes môže poskytovateľa služieb slobodne vybrať a s tým by mali byť spojené aj dôležité informácie, ktoré je potrebné si preveriť.

Pred nákupom si overte aj servis a revíziu zdvíhacích zariadení

Dlhší čas sami registrujeme, že na trhu takisto pôsobia firmy, ktoré nemajú ani jedného (odborne spôsobilého) zamestnanca. Čo je ešte zarážajúcejšie - nemajú ani oprávnenie na revízie, opravy a odborné skúšky na zdvíhacie zariadenia. Takéto "spoločnosti" nedokážu dostatočne, alebo vôbec zabezpečiť legislatívou stanovené uvedenie do prevádzky, pravidelné prehliadky, servis a opravy zariadení (jedine sprostredkovane prostredníctvom rôznych iných oprávnených subjektov).

Sme presvedčení, že tieto spomínané komplexné služby by mala vykonávať každá spoločnosť, ktorá chce dodávať alebo vyrábať zdvíhacie zariadenia pre ŤZP osoby. Problémy spojené s dodávkou zariadenia, spustením a inštaláciou - uvedením do prevádzky, ako aj s nedostatočným alebo žiadnym servisom či potrebnou revíziou, môžu mať za následok škody na majetku, alebo v najhoršom prípade škody na zdraví. Preto by ste mali pri výbere každého dodávateľa zvažovať všetky faktory, ktoré môžu vplývať na samotný nákup a používanie zariadenia. Veľmi dôležitý je aj záručný a pozáručný servis a zabezpečenie logistiky náhradných dielov, aby klient pri prípadných opravách nečakal, ale mohol svoje zariadenie využívať bez problémov ďalej.


Ako to robíme my 

Sme jedna z mála firiem, ktorá má všetky potrebné oprávnenia pre vykonávanie revízií a opráv na vyhradených elektrických aj zdvíhacích technických zariadeniach pre imobilných. Revíznych technikov zamestnávame v trvalom pracovnom pomere, čo znamená, že máme svojich vlastných ľudí riadne zaškolených, ktorí sú plne k dispozícii počas svojho pracovného času. Podpísaním objednávky alebo zmluvy na zariadenie pre nás nič nekončí, práve naopak, náš vzťah so zákazníkom sa práve týmto začína. My sa aj naďalej staráme o Vaše  potreby a o zariadenia, ktoré sme Vám dodali, a to svedomito, zodpovedne a veľmi radi. 
 
Budeme radi, ak nám dáte vedieť aj o Vašich skúsenostiach a zážitkoch. A tiež nás môžete sledovať na našom blogu s ďalšími zaujímavosťami, alebo na našej Facebook stránke. Kedykoľvek nám s Vašimi otázkami môžete zavolať na bezplatnú infolinku 0800 199 060, alebo napísať na velcon@velcon.sk. Sme tu pre Vás. 

 
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Návšteva u vás na ďalší pracovný deň

Zavolajte nám ak potrebujete riešiť bezbariérovosť alebo prepravu imobilného a na ďalší pracovný deň prídeme k vám na zameranie.

ukáž viac →

Odborný záručný a pozáručný servis

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove a Banskej Bystrici.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®