Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Skombinovali sme dve zdvíhacie zariadenia pre imobilných v jednej domácnosti

Skombinovali sme dve zdvíhacie zariadenia pre imobilných v jednej domácnosti

Každé zariadenie má svoje výhody a je určené na iný typ pomoci a prekonávania bariér. Stoličkové výťahy patria dnes medzi najobľúbenejšia a najvyhľadávanejšie zdvíhacie zariadenia pre imobilných. Nie je sa čomu čudovať, keď pomer ceny, kvality a účelu je na úrovni najvyššej spokojnosti našich zákazníkov.

Vo Velcon Vám radi poradíme ako získať štátny príspevok aj pripravíme prijateľnú cenu

Cena je prijateľná aj pre umiestnenie si zariadenia priamo do svojej domácnosti. Využiteľnosť viacerých modelov zariadení je na akýkoľvek typ schodiska, či je priame, točité alebo úzke a strmé. Stavebné a búracie práce si zdvíhacie zariadenia typu stoličkových výťahov na schody nevyžadujú žiadne a výhodou je, že v jednom projekte sa dajú kombinovať viaceré modely súčasne, a to tak aby čo najlepšie vyhoveli žiadosti a vašej potrebe.  

Nakombinovali sme stoličkový výťah Xclusive a Acorn 130

Dva odlišné modely na iný typ schodiska. Kým Acorn 130 je na prekonávanie vonkajšieho schodiska v tomto prípade, tak druhý Xclusive sme umiestnili práve do vnútra domu, ktorým sa klient pohodlne presunie na prvé poschodie svojej domácnosti.

Stoličkový výťah Acorn 130 patrí medzi najobľúbenejšie exteriérové zdvíhacie zariadenia na schody a vďaka svojmu minimalistickému modernému dizajnu zaberie veľmi málo miesta na samotnom schodisku. Preto sa hodí na exteriérové a často využívané schody, lebo popri ňom bez problémov prejde nejeden chodec. Modulový systém skladania vodiacich koľajníc a samostatnej sedačky nám umožňuje toto zariadenie namontovať kdekoľvek už za pár hodín.

Schodiskový výťah s neprekonateľným výberom doplnkov

Výťah na schody Xclusive patrí zas medzi najpoužívanejšie zdvíhacie zariadenia v interiéri. Je určený iba na priame schodisko a v cene štandardu ponúka práve exkluzívne možnosti. Pri tomto type je možnosť vybrať si rôzne tvary sedačiek, ktoré sú sklápateľné, rôzne farebné prevedenie, materiál či doplnky, ovládanie, rozmery a ďalšie. Výrobok je možné si vyskladať doslova na mieru podľa vašich potrieb a predstáv. Samotné sedadlo je na rozdiel od iných stoličkových výťahov aj výškovo nastaviteľné a diaľkové ovládače s držiakmi je možné pripevniť aj pohodlne na stenu. Výťah ponúka ten najvyšší bezpečnostný štandard aj spolu so samonavíjacím bezpečnostným pásom a ovládaním aj priamo na sedačke.

Ihneď sa stane vaším spoľahlivým a každodenným partnerom na každý deň.
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Staráme sa o vás nonstop – Bezplatná linka

Každý z našich zákazníkov má k dispozícii bezplatnú infolinku, ktorá mu zabezpečuje 100% dostupnosť našich služieb nielen cez pracovné dni, ale aj víkendy a sviatky vrátane technickej a servisnej podpory.

ukáž viac →

Návšteva u vás na ďalší pracovný deň

Zavolajte nám ak potrebujete riešiť bezbariérovosť alebo prepravu imobilného a na ďalší pracovný deň prídeme k vám na zameranie.

ukáž viac →

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®