Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Inštalácia stropného zdviháku HUMAN CARE s prepojením viacerých miestností

Inštalácia stropného zdviháku HUMAN CARE s prepojením viacerých miestností

Medzi najpoužívanejšie zariadenie pre ŤZP z kategórie stropných zdvihákov patrí zariadenie s názvom HUMAN CARE. Jeho využiteľnosť je veľmi široká a doporučujeme ho prevažne osobám s väčším postihnutím, alebo svalovou dystrofiou, ktoré majú problémy pri presúvaní a pohybe.

Výnimočné vlastnosti stropného zdviháku Human Care

Stropný zdvihák HUMAN CARE je možné využiť hlavne doma, ako najlepšiu pomôcku pri presune imobilnej osoby z postele na vozík, do vane, na záchod alebo kdekoľvek je to potrebné a žiadané. Vďaka stropnému zdviháku sa mobilita pacienta výrazne zlepší a je možné a jednoduchšie, aj s pomocou asistenta alebo opatrovateľa, presúvať imobilného po byte či dome. Okrem funkcie presunu imobilnej osoby stropný zdvihák dobre pomáha aj pri nácviku chôdze pacientov pri rehabilitácii.

Ukážky z nedávnej inštalácie zariadenia

Stropný zdvihák sme ako riešenie presunu imobilnej osoby nainštalovali aj u našej klientky. Požiadavkou bolo portálové riešenie, ktoré pokryje celú plochu miestností,  ako obývacej izby, tak aj toalety a kúpeľne. Nosnosť zdviháku je od 220 do 300 kg. Samotné zariadenie sa montuje a upevňuje do stropu, prípadne do bočných stien. Tým ušetrí akékoľvek miesto na zemi, čo uľahčuje pohyb všetkých osôb v domácnosti. Upevnenie zariadenia je do tzv. bielych minimalistických koľajníc, ktoré sa dokonale ladia s bielym stropom a nepôsobia rušivo. Samotné kolajnice sa dajú medzi miestnosťami spojiť a zárubne nepotrebujú úpravu, lebo sa dajú prekonať tzv. prehupom, čomu tak bolo aj v prípade nášho klienta. Konečná montáž je vždy individuálna a záleží od samotných možností v danej miestnosti a potrieb imobilného.

Stropný zdvihák pre imobilných - Human Care
 
Stropný zdvihák - Kúpelňa
 

Výhody stropného zdviháku pre imobilných

Stropný zdvihák HumanCare má niekoľko nespochybniteľných výhod. Zabezpečuje dôstojnú a jednoduchšiu manipuláciu s imobilnou osobou. Je možné ho prispôsobiť svojej domácnosti na viacero miestností zároveň, a to aj vďaka prehupom cez zárubne bez stavebného zásahu. K zdviháku patrí aj vak, v ktorom sa imobilná osoba môže priamo kúpať alebo presúvať priamo na toaletu. Zdvihák má nerušivý dizajn, ktorý je upevnený na strop a tým šetrí priestor miestností.

Sami vidíme aj pri jednotlivých inštaláciách, ako je zariadenie HUMAN CARE nápomocné a ako dokáže uľahčiť a zjednodušiť život pri, pre niekoho, bežných činnostiach. 

Zaujíma vás cena stropného zdviháku?

Ak by ste mali záujem o konzultáciu, poradenstvo, alebo zistiť presnejšiu cenu za takýto typ projektu, tak sme tu pre vás. Vieme sa dohodnúť a prídeme k vám celkom bezplatne a zmeriame a navhrneme vám to najlepšie riešenie. 
Stačí keď nám zavoláte na našu známu bezplatnú infolinku.
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Odborný záručný a pozáručný servis

Je pre nás samozrejmosťou. Vykonávame ho prostredníctvom našich vlastných revíznych technikov na celom území Slovenska, ktoré je pokryté až 4 servisnými strediskami a 3 pobočkami v Bratislave, Prešove a Banskej Bystrici.

ukáž viac →

Staráme sa o vás nonstop – Bezplatná linka

Každý z našich zákazníkov má k dispozícii bezplatnú infolinku, ktorá mu zabezpečuje 100% dostupnosť našich služieb nielen cez pracovné dni, ale aj víkendy a sviatky vrátane technickej a servisnej podpory.

ukáž viac →

Pozrite si a odskúšajte všetky naše produkty aj priamo u nás vo firme

Do stredu Slovenska je zo všadiaľ blízko a preto Vás pozývame ak máte možnosť prísť ku nám do sídla firmy, kde si môžete osobne vyskúšať a pozrieť aj stropný zdvihák, zvislú plošinu či šikmú schodiskovú plošinu alebo sedačku. Všetky naše priestory sú samozrejme bezbariérové vrátane toaliet a parkovania. Ste u nás vždy vítaní.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®