Menu
bezplatná infolinka: 0800 199 060

Pomôžeme Vám s vybavením.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás hneď informovať.

Obhliadka a projekt
v rámci SR zdarma.

Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje. Budeme Vás informovať.

Zaujímavosti
              

Ako si vybrať najvhodnejší schodolez a čo odporúčajú naši zákazníci?

Ako si vybrať najvhodnejší schodolez a čo odporúčajú naši zákazníci?

„V jednoduchosti je krása“, a to platí naozaj univerzálne a aj v oblasti bezbariérových riešení a zdravotníckych pomôcok pre imobilných.

Zaujíma vás, ktorý pásový schodolez na trhu je skutočne najjednoduchší na obsluhu, “najspratnejší” pri otáčaní, najľahší pri prenášaní a najspoľahlivejší pri prevádzke a používaní?

Najideálnejší spôsob, ako to zistiť je vyskúšať si každý jeden typ, ktorý je na trhu dostupný, porovnať si ich a urobiť si názor. Samozrejme ide o časovo a komunikačne náročný spôsob zisťovania, ktoré zdvíhacie zariadenie je najlepšie, ale samozrejme pomerne veľmi istý na výsledok. Ani to však ešte nie je záruka, že ak by ste vyskúšali každý, že si vyberiete pre vás ten správny. Napriek tomu sami doporučujeme vyskúšať si pred kúpou viacero schodolezov, aby ste nadobudli predstavu o ich používaní a rovnako zistili, ktorý je pre vás ten vhodnejší typ.

Istou pomôckou pri výbere produktu vám môže byť aj história firmy - výrobcu alebo dodávateľa schodolezu. Práve dlhodobo pôsobiaca firma na trhu je spoľahlivejšia, ako niečo čo je neoverené časom a nemá zázemie na servis ani referencie od samotných klientov. V rámci Európy, ale i na Slovensku a v Čechách je takýmto dlhodobo overeným produktom pásový schodolez T09 Roby od výrobcu VIMEC, ktorý má vo svete viac ako 110 000 inštalácií zdvíhacích zariadení a schodolezov pre imobilných. Na Slovensku je už 17 rokov výhradným zástupcom tohto celosvetového výrobcu naša spoločnosť VELCON, ktorá je zárukou tradície kvality. A to nielen v dodávkach zdvíhacích zariadení, plošín, schodolezov a zdvihákov pre imobilných, ale aj v starostlivosti a odbornom servise týchto produktov.

Schodolez - najobľúbunejší produkt medzi našimi klientmi

Našim TOP produktom, ktorý odporúčame z hľadiska kvality, spoľahlivosti, prispôsobeniu sa a vhodnosti pre väčšinu klientov je práve spomínaný pásový schodolez T09 Roby, ktorý je suverénne najpredávanejším pásovým schodolezom aj na Slovensku. Tento pásový schodolez používajú stovky klientov na Slovensku a ohlasy na neho sú vynikajúce, čo si môžete overiť prečítaním si recenzií od samotných majiteľov a ich užívateľov. Pozrite si náš web a sekciu referencie spolu s video referenciami, kde naši klienti používajú naše zariadenia a tiež schodolez T09. Snažíme sa, aby si náš zákazník vybral naozaj to najvhodnejšie zariadenie, ktoré mu bude vyhovovať. Možností je naozaj veľa a je ťažké sa rozhodnúť. Preto sme sa odhodlali vytvoriť vám možnosť vypočuť si priamu spätnú väzbu alebo názor ľudí, ktorí už používajú naše schodolezy, zdvíhacie plošiny a zdvíhacie zariadenia či invalidné vozíky. Spojíme vás priamo s našimi zákazníkmi, aby ste si mohli overiť, ako sú spokojní s produktami pre imobilné osoby, ktoré si kúpili a ktoré dennodenne používajú, ako napr.: stoličkové výťahy, šikmé schodiskové plošiny, zvislé plošiny - domáce výťahy alebo stropné zdviháky, či zdviháky do auta pre ŤZP osoby.


 
Ak sa neviete rozhodnúť a váhate, je to možnosť pre vás, získať okrem našich odporúčaní a odborného pohľadu aj reálnu skúsenosť a osobný názor imobilných a ich opatrovateľov, ktorí zariadenia používajú.
←Naspäť

Výhody pre zákazníkov

Bezpečnosť a kvalita

Na našich zákazníkoch nám mimoriadne záleží. Váš komfort a pocit bezpečia sa snažíme maximalizovať používaním iba kvalitných, certifikovaných zariadení .

ukáž viac →

Certifikát kvality ISO 9001

V oblasti bezbariérovosti je Velcon držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, ktorý podporuje prístup pri vypracovávaní, zavádzaní a zlepšovaní efektívnosti systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť spokojnosť našich zákazníkov.

ukáž viac →

Staráme sa o vás nonstop – Bezplatná linka

Každý z našich zákazníkov má k dispozícii bezplatnú infolinku, ktorá mu zabezpečuje 100% dostupnosť našich služieb nielen cez pracovné dni, ale aj víkendy a sviatky vrátane technickej a servisnej podpory.

ukáž viac →

Povedali o nás naši klienti

   

Naši partneri

   
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • Logo
 • AV mobilita
Newsletter

Prihlásenie k odberu akcií a noviniek

Buďte s nami aj na sociálnych sieťach

Kontakt

Továrenská 368/40
976 31 Vlkanová (B.Bystrica)

Tel./Fax: 048 41 41 247

0800 199 060

velcon@velcon.sk

© 2013 VELCON. Všetky práva vyhradené - 0800 199 060
Created with passion by SCR®